Dynatrap DT160

Знищувач комарів

 3399 грн.  

У коробці: пастка.

 • DynaTrap® DT160 - 10 соток

  Опис продукта:

  DynaTrap® серії Decora спеціально розроблений, щоб відповідати вашому зовнішньому оформленню.

  DynaTrap® DT160 працює економічно та легко налаштовується. Наша відзначена нагородами технологія DynaTrap® використовує тристоронній план захисту від комах. Потужна люмінесцентна лампа, що випромінює ультрафіолетове випромінювання, випромінює тепле та яскраве світло, що приваблює до комах. DynaTrap® також виробляє вуглекислий газ, проти якого москіти не можуть встояти. Після того як комах і комарів заманюють у пастку, потужний вентилятор затягує їх у клітину, що утримує, де вони зневоднюються і вмирають.

  У лабораторних випробуваннях пастки для комах DynaTrap® знищили у 8 разів більше комарів, ніж звичайні заморозки.

  Особливості:

  1. Забезпечує покриття до 10 соток

  2. Не потрібний дорогий атрактант або пропан

  3. Працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень

  4. Функція Twist on/off запобігає втечі комах при чищенні

  5. Міцна конструкція

  6. Пастка для комах включає шнур живлення довжиною 1 метри

   

  Ця пастка для комах має тристоронній захист. По-перше, УФ-флуоресцентна лампа генерує тепле світло, залучаючи комах. Потім друга приманка, ексклюзивна поверхня з покриттям з діоксиду титану Ti02, виробляє CO2 (той самий газ, який ми виділяємо при видиху). По-третє, потужний, але тихий вакуумний вентилятор всмоктує комах у сітку, де вони зневоднюються та вмирають.

  Має працювати весь день для швидкого скорочення популяції комарів.

  Просте складання, не вимагає жодних інструментів.

 • 1 метра шнур 220 Вольт

  Розміри: 12 Х 15 см.

  Вага: 0.5 кг.

   

 •  Регулируемый крюк

  Регульований гачок 

  Ціна: 1900 грн.

  Виготовлений із міцної сталі, наш регульований гак призначений для надійного підвішування вашого DynaTrap на оптимальній висоті. Легко монтується, розширюється до 42 дюймів (107 см). Модель №: 42010

  Докладніше


  Atrakta

  Atrakta

  Ціна: 1600 грн.

  Збільште ваші улови! Призначений для використання з будь-якою пасткою комарів! Ефективний для залучення комарів, у тому числі тих, які можуть нести такі захворювання, як вірус Зіка, вірус Західного Нілу, енцефаліт, чикунгунья або денге. Імітує природні аромати шкіри людини, який приваблює комарів.

  Докладніше

 • Наша компанія виконує гарантійні зобов'язання в рамках Закону України «Про Захист прав споживачів». Якщо протягом двох тижнів з моменту отримання товару ви виявите, що товар несправний, ми змінюємо товар на новий.

  Ми не беремо товар на ремонт до сервісного центру, ми просто змінюємо товар. У випадку, якщо придбаний у нас товар вийшов з ладу через 2 тижні, але в межах гарантійного терміну, ми беремо його в ремонт. Відповідно до гарантійних зобов'язань, ремонт товару протягом гарантійного строку, зазначеного в документах, здійснюється безкоштовно.

  Претензії щодо гарантійного ремонту не приймаються за умови:

  • Наявність механічних пошкоджень
  • Порушення правил експлуатації
  • Відсутність документів, що підтверджують, що товар купили саме у нас.

Прилад гарантує вам абсолютно безшумне знищення комарів, його використання не завдасть незручностей людей, що знаходяться неподалік. Більше того, нищівник комарів Dynotrap не виділяє запахів, які може відчути людина. Вуглекислий газ приладом виділяється з допомогою TiO2. Знищувач комарів можна використовувати в будь-якій місцевості - так далеко від будинку, як ви захочете.

Прилад оснащений системою живлення 220V, яка забезпечує безперервну роботу протягом декількох тижнів. Знищувач комарів Dynotrap простий у монтажі та використанні. Після покупки зібрати його зможе будь-яка людина навіть без інструментів.

DynoTrap

DynoTrap XL

 

Докладніше

Mosquito Magnet

Patriot Plus

 

Докладніше

Dynatrap

DT1050

 

Докладніше

Наші контакти

(067) 597-7751
(063) 597-7751
Email: office@komar.com.ua

Komar.com.ua