komar.com.ua

Пристрій для знищення комарів та комах

Комплексний захист від комарів особливо потрібний для тих, чиє житло чи споруда знаходиться біля відкритої води. Завдяки спеціалізованим пристроям, літні вечори будуть комфортнішими та приємнішими, а перевагами приладів є безшумність, невибагливість, зручність.

Дізнатись як працює Mosquito Magnet або Зворотній дзвінок

Чи п'яніють комарі від алкоголю в крові людини?

 

Чи п'яніють комарі від алкоголю в крові людини?

Комарі надають перевагу різним групам крові або різним частинам тіла людей. Втім, одна річ приваблює їх безумовно - це алкоголь. Але чи п'яніють вони від нього - ось у чому питання?

Кілька років тому я працював фотографом на ралі вінтажних автомобілів у Данії. Змагання виявилося не стільки на швидкість, скільки на вишуканість вбрання учасників.

І все швидко перейшло у вечірку з делікатесами, танцями і великою кількістю алкоголю. Після добрячої кількості коктейлів я зрештою вмостився у шезлонгу й вирішив провести решту ночі в ньому під ніжними данськими зірками.

Саме тоді я зробив три важливих висновки:

1) влітку в Данії жахлива кількість лютих комарів;

2) вони цілком здатні прокусити брезент на шезлонгу, не кажучи вже про звичайну сорочку;

3) алкоголь на комарів діє як червона ганчірка на бика;

Вранці моя спина стала схожа на яскраво-червону бульбашкову плівку - зовсім не той сувенір, який сподівався привезти додому.

Як зазначає журнал Американської асоціації боротьби з комарами, ймовірність того, що вас вкусить комар зростає в рази, якщо ви вживали спиртне.

Чому це так, ніхто толком не знає.

Вченим відомо, що комарів приваблюють дві хімічні речовини, які ми видихаємо. Це двоокис вуглецю та октанол.

Октанол - це вторинний спирт, що утворюється в результаті розпаду лінолевої кислоти. Він також відомий як "грибний спирт", оскільки є складовою смаку грибів.

Тут, однак, постає інше питання. Чи п'яніють самі комарі, покуштувавши крові захмелілої людини?

Ентомолог Таня Депкі з Пенсильванського університету у Філадельфії рішуче це заперечила - "рівень алкоголю в крові надто низький для цього".

Вочевидь, у цьому комарам допомогла еволюція.

Будь-яка рідина, крім крові, спочатку потрапляє до окремого мішечка, де її розщеплюють ферменти. Тому, ймовірно, алкоголь нейтралізується ще до того, як він потрапить до нервової системи комах.

  • "Ферменти розщеплюють усе шкідливе, як-от алкоголь і бактерії", - підтверджує Еріка МакАлістер, куратор відділу ентомології у Лондонському музеї природної історії.
  • "Я не знаю, чи п'яніють комарі, але абсолютно точно алкоголь впливає на фруктових мух", - веде далі МакАлістер. - Але вони мають дуже високу толерантність до спиртного".
  • "Алкоголь у невеликих дозах робить їх гіперактивними і кокетливими, а ще вони стають менш перебірливими у виборі партнерів", - пояснює дослідниця.
  • "Якщо дозу збільшити, вони просто втрачають свідомість".

Комарів, як і мушок, також приваблюють гнилі фрукти, в яких у процесі бродіння цукру виробляється алкоголь.

Але в комарів кров'ю годуються лише жіночі особини.

Так вони отримують білок, необхідний для створення яєць. Комарі обох статей також харчуються нектаром з квітів, що забезпечує їм енергію для життя.

Цей нектар іноді також може містити невелику кількість алкоголю.

Той факт, що алкоголь у крові людини притягує комарів, цікавить дослідників.

Відомо, що кров деяких людей завдяки певному генетичному складу є більш привабливою для комарів. 20% населення є більш схильними до їхніх укусів.

Інші фактори ризику - температура тіла (що вона вища, то більш приваблива для комарів), вагітність (вочевидь, це також пов'язано з температурою тіла), важке дихання (оскільки людина видихає більше вуглекислого газу) і розмір тіла.

Комарі також дуже розбірливі в тому, за яку частину тіла вас вкусити. Одні надають перевагу ногам і стопам, інші - жадають вашої шиї та обличчя. Можливо, тому, що так вони можуть приземлитися прямо на викиди вуглекислого газу з рота і носа.

 

А для того що комари вас не кусали придбайте установки для знищення комах Dynatrap та Mosquito Magnet і проведіть свій відпочинок без проблем.

DynoTrap

DynoTrap XL

 

Докладніше

Mosquito Magnet

Patriot Plus

 

Докладніше

Dynatrap

DT1050

 

Докладніше

Наші контакти

(067) 597-7751
(063) 597-7751
Email: office@komar.com.ua

Komar.com.ua