komar.com.ua

Пристрій для знищення комарів та комах

Комплексний захист від комарів особливо потрібний для тих, чиє житло чи споруда знаходиться біля відкритої води. Завдяки спеціалізованим пристроям, літні вечори будуть комфортнішими та приємнішими, а перевагами приладів є безшумність, невибагливість, зручність.

Дізнатись як працює Mosquito Magnet або Зворотній дзвінок

Початок пори комарів

 

Для того, щоб чудово розуміти, коли ж варто використовувати захисні засоби від комарів, у тому числі і знищувачі комарів SkeeterVac і Mosquito Magnet, які використовуються для усунення комах на великих площах (до 45 соток), а також домашній знищувач комарів InaTrap, потрібно знати, за яких умов вони з'являються.

Зазвичай, як запевняє нас вікіпедія, в помірному поясі (а саме в такому кліматичному поясі ми і знаходимося) комарі активні з травня до жовтня. Якщо взимку було багато снігу, а рання весна, стійко тепла і помірно-волога, комарі можуть з'явитися вже в квітні. З власного досвіду можу сказати що й не рідкісні випадки виникнення цих шкідливих комах і наприкінці березня. Відомо, що стадія розвитку комара проходить чотири етапи: яйце, личинка, лялечка, імаго. При цьому всі фази, крім останньої у воді. Тобто для нормального існування комарів потрібні: водне джерело (будь-який шматочок вологи), потрібна температура. Вже за температури +5-7 комахи починають активувати.

Що ж зробити для того, щоб захистити себе заздалегідь?

Лялечка

Існує безліч способів. Багато з них мало ефективні, що призводить до зіпсованого відпочинку на відкритому повітрі або ж у себе вдома. Ми в komar.com.ua, пропонуємо найефективніший спосіб зменшення папуляції комарів і подальше їх знищення на конкретних ділянках, де працюють наші пристрої.

Зазвичай ми рекомендуємо ставити пристрої для знищення комарів за 1-2 тижні до початку їхньої пори. Це не дасть змоги комарам розмножуватися і одразу зменшить шанси їх появи.

Для усунення комах на відкритих площах зазвичай використовують Mosquito Magnet. Запуск пристроїв відбувається простим натисканням перемикача. Складання та встановлення просте, так само її може зібрати і запустити прямо у вас на ділянці наш кур'єр. Якщо на ділянці багато чагарників, кущів, дерев, то найкраще в боротьбі з комарами впоратися SkeeterVac. Складання та запуск так само простий і зрозумілий. Отже, підіб'ємо межу. Для правильного відпочинку без комарів, вам потрібен ефективний підхід щодо їх знищення, а саме – знищувачі комарів Mosquito Magnet та SkeeterVac (за межами приміщення).

Гарного вам літа, без комарів!

DynoTrap

DynoTrap XL

 

Докладніше

Mosquito Magnet

Patriot Plus

 

Докладніше

Dynatrap

DT1050

 

Докладніше

Наші контакти

(067) 597-7751
(063) 597-7751
Email: office@komar.com.ua

Komar.com.ua